DLP11SN900HL2L is Obsolete and no longer manufactured.
Murata Electronics
In Stock: 151 685
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 10 984
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1.88Ohm